Skip to main content

Blog entry by Lin Carrillo

Особливості подологічної косметики Baehr

Особливості подологічної косметики Baehr

Особливості подологічної косметики Baehr

Своєю появою baehr https://baehr-cosmeticss.blogspot.com/2023/12/baehr-n1beauty.html крем зобов’язаний поєднанню досягнень медицини та нігтьової естетики. Такий косметологічний напрямок отримав назву «подологія». Інноваційні німецькі технології підняли професійний догляд за шкірою на новий рівень. З впровадженням технологій під-педикюру або апаратного педикюру значно підвищилася якість догляду за ногами. Представники обох статей отримали можливість упорядковувати найпроблемніші зони на ногах і ступнях, одночасно оздоровлюючи шкіру.

Апаратний або підпедикюр значно перевищує обрізний педикюр за показниками гігієнічності. Це призвело до заборони традиційного педикюру у деяких європейських країнах. Творці напряму «подологія» встановили високі стандарти виконання апаратних методик.

Компанія «Baehr», www.beingbrief.in створена 1949 року підприємцем з Гамбурга Густавом Баєром, identitytheftrc.com першою стала виробляти високоякісну косметику підологічного напрямку.

Продукція концерну відповідає високим стандартам якості, включаючи сегмент педібаєр. Це підтверджує ISO-сертифікацію.

На сучасний ринок «Baehr» постачає доглядову косметику різних видів, у тому числі крем для рук байєр, креми для обличчя тощо.

  • Share

Reviews